Zadzwoń do nas! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - tel. (52) 345 33 03

List do szkół

/List do szkół
List do szkół2019-03-01T14:09:06+01:00

List do szkół

Zaproszenie do udziału w Polish Memory Championships

Z przyjemnością informujemy o zbliżających się V Ogólnopolskich Mistrzostwach Pamięci (Polish Memory Championships), na które chcielibyśmy zaprosić wytypowanego przez Państwa Szkołę ucznia. Impreza na trwałe wpisała się w kalendarz bydgoskich, prestiżowych i ważnych wydarzeń. Od początku istnienia imprezy honorowy patronat objął Prezydent miasta Bydgoszczy oraz Marszałek Województwa Kujawsko – Pomorskiego. Jest to wydarzenie bardzo interesujące i zauważalne w skali całego kraju. Tym bardziej jesteśmy dumni, że mistrzostwa o takiej renomie organizowane są w Bydgoszczy.

Szkoła Pamięci SPW,  wspólnie z Fundacją „Wiatrak”, a także wybranymi bydgoskimi uczelniami dba o to, aby impreza przebiegała w sposób profesjonalny. Polish Memory Championships to możliwość sprawdzenia swojej pamięci oraz umiejętności zapamiętywania. Zwycięstwo w imprezie daje także możliwość startu w eliminacjach do World Memory Championships (Światowych Mistrzostw Pamięci). Uczestnicy mistrzostw mają również możliwość zdobycia statuetek, medali, tytułów oraz nagród rzeczowych, w tym także wyjazdów zagranicznych.

Impreza  odbędzie się 21 września 2013 roku w Bydgoszczy w auli Auditorium Novum Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego od godz. 9.00. Szczegółowy harmonogram Mistrzostw znajduje się na stronie www.mistrzostwa.spw.pl.

Przesyłając do Państwa ten list, jako współorganizator imprezy, mamy zaszczyt serdecznie zaprosić do udziału w niej jednego z uczniów Państwa szkoły. Założeniem przesyłanych przez nas zaproszeń jest udział w imprezie uczniów wyróżniających się wynikami w nauce. Chcielibyśmy, abyście Państwo, znający najlepiej uczniów uczęszczających do Waszej szkoły wybrali spośród nich osobę, dla której udział w organizowanych przez nas Mistrzostwach będzie wyróżnieniem, ale też pozwoli na dalszy rozwój ponadprzeciętnego ucznia lub uczennicy, tym samym przyczyniając się do rozpropagowania renomy Państwa Szkoły.

Przesłane zaproszenie upoważnia do całkowicie bezpłatnego udziału w Polish Memory Championships. Prosimy o przekazanie go wybranemu przez Państwa uczniowi oraz przesłanie informacji o udziale ucznia Państwa szkoły w imprezie do dnia 18.09.2013 roku na adres mailowy spw@spw.pl lub poprzez kontakt telefoniczny (52) 345 33 03. W przypadku chęci zgłoszenia więcej niż jednego uczestnika prosimy również o kontakt pod wskazanym numerem telefonu lub mailem. Jeśli warunki organizacyjne pozwolą postaramy się zapewnić udział większej ilości uczniów z jednej szkoły.