Zadzwoń do nas! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - tel. (52) 345 33 03

Katalog – zbiór zadań mistrzowskich

//Katalog – zbiór zadań mistrzowskich

Katalog – zbiór zadań mistrzowskich

2019-03-01T15:52:03+01:001 marca 2019|

Szanowni czytelnicy – uczestnicy mistrzostw, arbitrzy, trenerzy, przyszli mistrzowie.

Na bazie kilkuletnich doświadczeń w organizacji mistrzostw przedstawiamy  Wam niniejszą pozycję jako przykładowy zbiór zadań, porad oraz zasad panujących w trakcie rozgrywania Ogólnopolskich Mistrzostw Pamięci.

Kliknij na obrazek katalog lub LINK pobierz, przeglądaj, drukuj, ćwicz, a potem…. WEŹ UDZIAŁ W MISTRZOSTWACH!

Dla niektórych z Was pozycja ta będzie stanowiła pewną wartość historyczną – bo być może za Wami jest już udział w mistrzostwach, dla innych może być fantastycznych materiałem służącym przygotowaniu do najbliższej edycji.

Trenerzy znajdą w nim materiał na zajęcia służący przygotowaniu własnych uczniów (a może i siebie samego). Wierzymy, że na kilkudziesięciu stronach każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.

Skrypt zawiera wybrane zadania z przeprowadzanych od 2007 roku Ogólnopolskich Mistrzostw Pamięci. Znajdziemy w nim zarówno wzory kart ćwiczeń wręczane uczestnikom, wzory kart odpowiedzi, a także karty dla komisji służące sprawdzaniu poprawności zapamiętywanych elementów.

Przybliżamy w nim także ogólne zasady panujące w trakcie mistrzostw, znajdziecie tu przykładowy regulamin, a także harmonogram, wg którego corocznie odbywają się mistrzostwa.

Życzymy przyjemnej lektury, a przede wszystkim owocnych ćwiczeń na bazie przykładów zaczerpniętych z tej pozycji.

* Proszę zwrócić uwagę na pole KOD znajdujące się zarówno na kartach do zapamiętywania, jak i do odtwarzania. Służą one do oznaczenia użytkownika specjalnym numerem, tak by cały przebieg mistrzostw był obiektywny – a zwłaszcza ocena uczestników.